Zaměstnanci MEILLER – Quality Gate

Se společností MEILLER vstříc budoucnosti!

Kariéra u vedoucího podniku na trhu

Jako inovativní a mezinárodní podnik sází společnost MEILLER na angažované a kompetentní zaměstnance a zaměstnankyně, kteří budou zpracovávat vysoce kvalitní řešení a úspěšně se zapojí do týmu.

Máte již profesní zkušenosti a hledáte napínavou práci v inovativním prostředí? Nebo stojíte na začátku své profesní dráhy a chcete se po škole, během studia nebo po ukončení vysokoškolského studia dálerozvíjet v mezinárodně činném podniku?

Uplatněte své dovednosti a nápady ve skupině MEILLER. Provedeme vás vývojem cíleně zaměřeným na vaši rostoucí odpovědnost.

Aktuální nabídky volných pracovních míst u MEILLER Kipper

Náplň práce
Řízení dodavatelské kvality Další informace
Kontrolor kvality Další informace
Konstruktér/Konstruktérka Další informace
Údržbář Další informace
Autolakýrník Další informace
Elektrikář Další informace
Obsluha stroje Další informace
Autoelektrikář Další informace
Automechanik Další informace
Obsluha svařovacího robota Další informace
Svářeč / Zámečník-svářeč Další informace

Kontakt na personální oddělení:

E-Mail: personalni(at)meiller.com

Tel.: +420 312 577 793